Proje formunu doldurun, yol haritasını çıkaralım

Mesajınızı alır almaz ön görüşme için sizinle iletişime geçeceğiz.
Contact Form Demo

Cumhuriyet Mah. Mesut Sok. Duru 12 Apt. Nilüfer, Bursa

Sık Sorulan Sorular

 • Birlikte bir projeye nasıl başlayabiliriz?

  Bu sayfadaki iletişim formunu doldurarak ilk adımı atabilirsiniz. Projelere genellikle bir ön görüşme ile başlıyoruz. Ön görüşmeyi projenin kapsamını, servisleri ve adımları belirlediğimiz keşif aşaması takip ediyor.

 • Projelerin maliyeti genellikle ne kadardır?

  Projeler için belirlediğimiz bir alt veya üst limit yok. Ücretlendirmemizi tamamen markanın ve projeninin ihtiyaçları doğrultusunda belirliyoruz. Müşterilerimize araştırma, tasarım ve geliştirme hizmetleri için farklı faturalandırma seçenekleri sunuyoruz.

 • Hangi sektörlerde uzmansınız?

  Bugüne kadar yaptığımız projelere ve deneyimlerimize göre B2B çalışan markalar için harika iş ortaklarıyız. Hizmet sektörünün genel yapısı içinde olan markalara da hizmet veriyoruz.

 • Bir fiyat teklifi hazırlamak için hangi bilgilere ihtiyacınız var?

  Fiyat teklifi sunmadan önce markayı ve ihtiyaçlarını, proje hedeflerini, zaman çizelgesini, ekip yapısını ve diğer ayrıntıları tanımlamak için ön görüşme yapıyoruz.

 • Proje ekibinde kimler yer alıyor?

  Proje çekirdek ekibinde Proje Yöneticisi, Görsel Tasarımcı ve UX Yazarı bulunuyor. Bu ekibi, projenin gereksinimlere bağlı olarak farklı uzmanlarla destekliyoruz. Uzaktan çalışan bir stüdyo olduğumuz için müşterilerimizle sorunsuz ve hızlı iletişim kurmamızı sağlayan araçlar, uygulamalar ve yazılımlar kullanıyoruz.