Problem çözmeye ve keşfetmeye meraklı bir görsel tasarım stüdyosuyuz
Pusulamız

Salt Tasarım, 2017 yılında tasarımcı Mehmet Tüz tarafından Bursa’da kuruldu. Daha sonra UI/UX Tasarımcıları, Kullanıcı Deneyimi ve İçerik Yazarları, Web Geliştirmeciler, Marka Stratejistlerinin de katılmasıyla ekibimiz büyüdü. Eğitimden gayrimenkule, tekstilden mobilyaya kadar geniş bir yelpazeden markayla çalıştık.

Sektörden ve firma büyüklüğünden bağımsız olarak her projenin kendine özgü haritasıyla ayrı bir yolculuk olduğuna inanıyoruz. Biz markaların yolcuklarına rehberlik ederken onlarla birlikte keşfediyor ve öğreniyoruz. Bu yüzden ezbere hareket etmiyor, projeye göre süreçleri oluşturuyor ve bütçelendirme yapıyoruz. Önce şirketin ihtiyaçlarını anlamaya çalışıyoruz. Bizim için her yolculuk için önce keşifle yani araştırma ile başlıyor, planlama ve tasarım ile ilerliyor, geliştirme ile tamamlanıyor.

Pusulamız

Her işi yapış şeklimizde sahip olduğumuz değerler pusulamız ve yetkinliklerimiz.
Problem Çözme
Biz projelerde problemlerle ve zorluklarla karşılaşmaktan çekinmiyoruz. Engelleri aşmak için yeterli donanıma ve deneyime sahibiz. Her sorun veya güçlüğü yeni bir şeyler keşfetmek ve denemek için bir yol olarak görüyoruz.
Ustalık
Biz kendi alanlarında yetkin ve deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekibiz. Dolayısıyla bir kişi her işi yapmıyor. Her projenin ihtiyaçlarına göre işin ustalarının bir araya geldiği ve güçlerini birleştirdiği takımlar oluşturuyoruz.
Gelişim
Günceli takip ediyor yenilikleri kovalıyoruz. Hedefe ulaşmak için farklı yollar denemekten, yeni rotalar keşfetmekten heyecan duyuyoruz. Her projeyi kendimizi test edip geliştirmek için bir fırsat olarak değerlendiriyoruz.
Esneklik
İster köklü bir kuruluş ister henüz yolun başındaki bir firma olsun, her markayla yolculuğumuzun eşsiz bir deneyim olduğuna inanıyoruz. Tek bir yol veya yöntem yerine her projeye uyum sağlayacak bir esneklikte olmaya çalışıyoruz.
Bize Güvenenlerin Mesajları
İş birliği içinde olduğumuz, projelerini tamamladığımız markaların, bizim hakkımızdaki görüşleri.
“Firmamızın resmi kuruluş aşamasında Salt Tasarım ekibi ile tanıştık. Öncelikle detaylı sorularla bizi ve firmamızı tanımaya çalıştılar. İlk etapta tasarladıkları logo çok içimize sindi. Ardından kurumsal kimlik çalışmalarına ile devam ettik. Bugün yine onların tasarımı olan web sitemizi kullanıyoruz. Salt Tasarım ekibi en önemli özellikleri ulaşılabilir, çözüm odaklı ve yaratıcı olmaları. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğimiz bir paydaşımız olduğundan dolayı son derece mutluyuz.”
Can KOCADAĞ
İşletme Sahibi
“Yeni bir iş kurarken en zor kısım kurumsal kimlik oluşturmak. Web sitenizin de kimliğinizi yansıtması gerekiyor. Zor bir süreç ama çok şanslıyız ki salt.tasarım ekibi ile karşılaştık. Fikirlerimizi, hayallerimizi onlar sayesinde hiç zorlanmadan gerçeğe dönüştürebildik ve web sitemize yansıttık. Çok kısa bir sürede tüm geliştirmeleri yapıp problemsiz bir şekilde sitemizi yayına aldıkları için onlara gönülden teşekkür ediyoruz.”
Aydın AKŞOŞ
Q4Tech Kurucusu
"Bize en samimi hizmeti sağlayan, cevaplarımıza hızlı dönen, sorunlarımızı etkili bir bir şekilde çözen ve daima pozitif enerjiyle çalışan Salt Tasarım ekibine çok teşekkür ederiz. Uzun yıllar en önemli iş ortaklarımızdan biri olacağına inanıyoruz. Kendilerine desteğimiz ve inancımız tam. Başarılarının devamını dileriz."
Bircan ÖZKAN
Hastavuk Kurumsal İletişim Müdürü
“Görsel kimliğimizi ve web sitemizi yeniledikten sonra büyük firmaların satın alma ve mühendis ekiplerinin bize yaklaşımı değişti. Daha şık ve modern bir tasarım anlayışı, görüşmelerde markamızın profesyonellik algısını güçlendirdi. Yeni projeler aldık ve yurt dışında bir iş ortağıyla çalışmaya başladık. Salt Tasarım ile yaptığımız çalışma, işlerimizi ve marka algımızı hedeflediğimiz noktaya taşımamızı sağladı.”
Alp RAMAZAN
İşletme Sahibi
Marka Gelişmiş Paketi
Mesajınızı alır almaz ön görüşme için sizinle iletişime geçeceğiz.
$1100
Proje başına
Marka İdeal Paketi
Mesajınızı alır almaz ön görüşme için sizinle iletişime geçeceğiz.
$480
Proje başına
Marka Başlangıç Paketi
Mesajınızı alır almaz ön görüşme için sizinle iletişime geçeceğiz.
$320
Proje başına
Bize Ulaşın
Mesajınızı alır almaz ön görüşme için sizinle iletişime geçeceğiz.
Web Tasarım İdeal Paketi
Mesajınızı alır almaz ön görüşme için sizinle iletişime geçeceğiz.
$780
Proje başına
Web Tasarım Başlangıç Paketi
Mesajınızı alır almaz ön görüşme için sizinle iletişime geçeceğiz.
$450
Proje başına