Problem çözmeye ve keşfetmeye meraklı bir görsel tasarım stüdyosuyuz

salt.tasarım, 2017 yılında tasarımcı Mehmet Tüz tarafından Bursa’da kuruldu. Daha sonra UI/UX Tasarımcıları, Kullanıcı Deneyimi ve İçerik Yazarları, Web Geliştirmeciler, Marka Stratejistlerinin de katılmasıyla ekibimiz büyüdü. Eğitimden gayrimenkule, tekstilden mobilyaya kadar geniş bir yelpazeden markayla çalıştık.Sektörden ve firma büyüklüğünden bağımsız olarak her projenin kendine özgü haritasıyla ayrı bir yolculuk olduğuna inanıyoruz. Biz markaların yolcuklarına rehberlik ederken onlarla birlikte keşfediyor ve öğreniyoruz. Bu yüzden ezbere hareket etmiyor, projeye göre süreçleri oluşturuyor ve bütçelendirme yapıyoruz. Önce şirketin ihtiyaçlarını anlamaya çalışıyoruz.Bizim için her yolculuk için önce keşifle yani araştırma ile başlıyor, planlama ve tasarım ile ilerliyor, geliştirme ile tamamlanıyor.

Pusulamız

Problem çözme

Biz projelerde problemlerle ve zorluklarla karşılaşmaktan çekinmiyoruz. Engelleri aşmak için yeterli donanıma ve deneyime sahibiz. Her sorun veya güçlüğü yeni bir şeyler keşfetmek ve denemek için bir yol olarak görüyoruz.

Ustalık

Biz kendi alanlarında yetkin ve deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekibiz. Dolayısıyla bir kişi her işi yapmıyor. Her projenin ihtiyaçlarına göre işin ustalarının bir araya geldiği ve güçlerini birleştirdiği takımlar oluşturuyoruz.

Gelişim

Günceli takip ediyor yenilikleri kovalıyoruz. Hedefe ulaşmak için farklı yollar denemekten, yeni rotalar keşfetmekten heyecan duyuyoruz. Her projeyi kendimizi test edip geliştirmek için bir fırsat olarak değerlendiriyoruz.

Esneklik

İster köklü bir kuruluş ister henüz yolun başındaki bir firma olsun, her markayla yolculuğumuzun eşsiz bir deneyim olduğuna inanıyoruz. Tek bir yol veya yöntem yerine her projeye uyum sağlayacak bir esneklikte olmaya çalışıyoruz.